top of page
Logo AP Defence light for General use.jpg

הפוך את ההפסד מגניבות ואבדן לרווח נקי!!

באמצעות

אפליקציית קב"ט

האפליקציה שמגדילה רווחים באמצעות מניעת גניבות

About

קב"ט-בינה מלאכותית (KABAT-AI) היא פלטפורמה דיגיטלית לייצור רווחים באמצעות מניעת גניבות בעסק. הפתרון שלנו מבוסס על ניתוח דאטא המגיע מהעסק (מידע ממערכות ה-ERP והקופות הרושמות), משולב בתהליכי אבטחה בקרה ופיקוח המבוצעים בשטח.

שילוב האמצעים מאפשר לנו לתת פתרון מבצעי ייחודי ואפקטיבי ביותר, המצמצם גניבות באופן מלא ובהתחייבות! וכל זאת תוך צמצום עלויות האבטחה ושיפור הדיוק וזמני התגובה של הבעלים או מנהל הביטחון בארגון באופן חסר תקדים!

רוצה להתייעץ על גניבות בחינם וללא כל התחייבות? התקשר עכשיו לכאן!

*הגישה לדאטא של הארגון מתאפשרת באופן ידני או באופן קבוע (API) בהתאם לבחירת הלקוח

מערכת קב"ט-בינה מלאכותית (KABAT-AI) מאפשרת למשתמש:

 • הגדלת הרווחיות!

 • צמצום ההפסדים בגין אבדן וגניבות!

 • פיקוח תמידי על מצב הגניבות בעסק!

 • התראות מידיות בזמן גניבה, לנייד ולמייל!

 • חיבור מידי למערכות האבטחה בעסק!

 • חיבור מידי למערכות המידע בעסק!

לשיחה על גניבות בחינם וללא כל התחייבות- התקשר עכשיו לכאן!

 חזון ומטרה

Hand with Kabat homepage .jpg

הבעיה:

גניבות ומעילות בעסק מייצרות אבדן רווחים כואב! גילוי הגניבה וגילוי אבדן הרווחים קורה כמעט תמיד מאוחר מדי, בסוף השנה/רבעון במהלך ספירות מלאי או בעת ניתוח דוחות רווח/הפסד. בשלב זה קשה מאוד לתחקר אירוע ולהגיע לגנב וממילא קשה להחזיר את הרווחים שאבדו.

ההפסד לבעל העסק הוא משולש- אבדן הכנסה מיידי, עלויות אבודות של חומרי גלם ומלאי, וגם התמודדות עם מי שמוכר את המוצרים שגנב במחירים נמוכים משמעותית ממחיר השוק. אבדן האמון בעובדים ובספקים המעורבים הוא מכה כואבת נוספת שכל בעל עסק היה מעדיף להימנע מלחוות. עסק ממוצע מאבד כ-5% מהמחזור לגניבות. כלומר בעסק עם מחזור של 100מ'₪ לדוגמא, ניתן לייצר 5מ'₪ רווח נקי נוסף אם מונעים בו גניבות!

מחקרים מוכיחים כי 95% מסך הגניבות בעסק מבוצעות ע"י העובדים עצמם. הצבת קב"טים בכל בית עסק/סניף היא עניין יקר. מערכת KABAT-AI מהווה פתרון לבעל עסק שאין לו קב"ט, או מוצר משלים לעבודת מנהל הביטחון בארגון, ומאפשרת לצמצמם עלויות אבטחה ולדייק פעולות בזמן אמת, בעיקר כשהגנב מתוחכם ומכיר את המערכת הפנימית לפחות טוב כמו הבעלים או אנשי האבטחה.

הפתרון:

מניעת גניבות בזמן אמת ובדיוק מרבי מבוסס דאטא ועבודת שטח! בשונה מפתרונות אחרים, ב- קב"ט-בינה מלאכותית (KABAT-AI) מתבצעים שני תהליכים במקביל:

1. ניתוח אוטומטי בזמן אמת של הדאטא המגיע מהארגון, נתוני מלאים ומכירות ממערכות המידע –  ERP  וקופות רושמות.

2. בקרה יומיומית בשטח ע"י אנשי אבטחה מטעמנו לאימות המלאי בפועל.

שילוב תהליכים אלו מאפשר לדעת באופן יומיומי מה מידת הפערים/פחת/אבדן בין המלאי הרצוי למלאי המצוי בארגון, ולשקף תמונת מצב לממונה הרלוונטי בארגון ולבעלים. את תמונת המצב אנו חולקים בזמן אמת ובכל רגע נתון עם הממונה, באופן ויזואלי פשוט וידידותי ביותר, ובאמצעות התראות מידיות לכל מכשיר שיידרש. השימוש ב- קב"ט-בינה מלאכותית (KABAT-AI) מקטין לחלוטין את הגניבות ומאפשר להפוך את האבדן לרווח נקי!                           

אפליקציית קב"ט מזהה גניבות בזמן אמת, ומונעת אותן!

 

רוצה לראות הדגמה? לחץ כאן!

רוצה לשמוע עוד? צור קשר עכשיו כאן!

 

קב"ט-בינה מלאכותית (KABAT-AI) מאפשרת למשתמש:

 • הגדלת הרווחיות!

 • צמצום ההפסדים בגין אבדן וגניבות!

 • פיקוח תמידי על מצב הגניבות בעסק!

 • התראות מידיות בזמן גניבה, לנייד ולמייל!

 • חיבור מידי למערכות האבטחה בעסק!

 • חיבור מידי למערכות המידע בעסק!

עלינו

מזה 35 שנה אנחנו עוסקים בניהול אבטחה ויישום שיטות ממערכת הביטחון הממלכתית ממנה אנחנו מגיעים, לתוך עולם האבטחה האזרחי ובדגש על מניעת גניבות ומעילות בעסקים. 

אנחנו מתמחים בשילוב טכנולוגיות ותהליכים ומתחייבים למניעת אבדן של עד 100% (!) כל זאת בעלויות זניחות וביעילות מקסימאלית. בניגוד להנחה הרווחת שביטחון הוא 'הוצאה', אנחנו מוכיחים יום יום שביטחון בעסק הוא 'השקעה מניבה', והרבה יותר מהר ממה שהיית מצפה. בזכות שיטות וטכנולוגיות ייחודיות הכוללות בינה מלאכותית (AI) וניתוח מידע בזמן אמת ובמהירות שיא, אנחנו לא חוששים ומתחייבים לתוצאות שאף ארגון אחר לא מסוגל לספק.

בין לקוחותינו: משרד הביטחון, משרד ראש הממשלה, משטרת ישראל, ניופאן, קסטרו, ויסוצקי, שאלתיאל מוצרי חשמל, קבוצת טלדור, כלמוביל, קרביץ, עלבד, דמאטק, יהודה ייצוא יבוא, הנהלת בתי המשפט, משרד התחבורה ועוד רבים אחרים.

רוצה לראות הדגמה? לחץ כאן!

רוצה לשמוע עוד? צור קשר עכשיו כאן!

bottom of page